Leták se základními informacemi ke stažení

Předběžná nezávazná přihláška
 

info@lesnimarianka.cz

 

LMŠ Mariánka

 

 

Podporují nás

MČ Brno Líšeň

Činnost je finančně podporována Magistrátem statutárního města Brna

 

 

 

Poskytovatel profesionálních video

řešení a streamingu

 

 

 

  

       

 

 

Naše akce - venku a bezpečně

Friday, October 16, 2020 8:19:00 AM

Milí rodiče,

rádi bychom, abyste se i v této době cítili na našich aktivitách bezpečně a mohli si s námi užít plnými doušky podzimní přírody. Přečtěte si proto prosím pár následujících informací.

Většina našich programů se z principu koná venku, v prostředí lesa nebo zahrady. V zázemí Mariánky důsledně dodržujeme aktuální nařízení vlády a doporučení MŠMT pro zajištění bezpečné výuky – jsou zavedena režimová opatření v programu školky a zpřísněna hygienická a úklidová pravidla.

Totéž platí pro kroužky a aktivity, které v zázemí pořádá náš zřizovatel, spolek Kavyl.

Pokud nebude možné pořádat žádné vzdělávací akce z důvodu mimořádných opatření vlády či Ministerstva zdravotnictví, v předškolním vzdělávání zavedeme distanční výuku a u jednorázových akcí posuneme termín jejich konání.

U kroužků, které probíhají v pololetních cyklech, nabídneme náhradní termíny na všechny lekce, které nemohly proběhnout, v době, kdy nám to opatření umožní. Nebude-li to možné, vrátíme peníze za zrušené lekce.

Nebudete-li se moci našich aktivit zúčastnit z důvodů karantény či nemoci, můžete za sebe poslat náhradníka. Stačí nás o tom předem informovat.

V případě, že bude seminář či jiná jednorázová akce zrušena z naší strany (např. karanténa či rozhodnutí lektora), vrátíme vám zaplacený účastnický poplatek celý.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás i vaše děti!

 

LMŠ Mariánka je zapsaná v rejstříku MŠMT.

 

Splňujeme Standardy kvality pro lesní mateřské školy.

 

 

 

Klub přátel Kavylu

 

 

 

Nakupujete na internetu? Zapojili jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 1200 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit www.givt.cz a na horní liště vyberte možnost přispívám na Kavyl z.s. Vy nezaplatíte nic navíc, ale část peněz půjde na naši činnost. Děkujeme, že na nás myslíte :)

 

 

 

© Lesní mateřská škola Mariánka  | Webmaster: LIVEBOX, a.s.